Збірна України (U-16) програла Ірландії: це друга поспіль поразка «жовто-синіх» на турнірі в Словаччині

Переглядів 979
Збірна України (U-16). Фото: УАФ
Українська молодіжка поступилася ірландцям у рамках Турніру розвитку УЄФА. Українці виграли перший тайм завдяки голу Редушка, але в другій половині зустрічі тричі пропустили.

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) зіграла другий поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині.

Десятого травня підопічні Володимира Єзерського стартували у змаганнях поразкою в серії одинадцятиметрових від господарів турніру словаків.

А 12 травня «жовто-сині» на полі «MOL Арени» в Дунайській Стреді зустрічалися зі збірною Ірландії і поступилися з рахунком 1:3.

У першому таймі українці зусиллями Богдана Редушка зуміли відкрити рахунок, але в другій половині зустрічі нічого не змогли протиставити своїм опонентам, пропустивши тричі. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

Турнір розвитку УЄФА серед команд U-16. 12.05.2023. Другий тур

Ірландія — Україна — 3:1 (0:1)

Голи: Умех (61), Нунан (79), Молоуні (81) — Редушко (42).

Україна: Петренко, Шелікета (Стрельчук, 82), Третяк, Сорока, Дігтярь (к) (Мартюк, 62), Лесін (Лихоліт, 70), Драган (Озимай, 82), Степанов (Ухань, 62), Пилипчук, Редушко (Гармаш, 62), Рибак.

Попередження: О'Доннелл (67).

Наступний матч українці зіграють 15 травня проти Латвії.

Турнір розвитку УЄФА серед команд U-16. 15.05.2023. Третій тур

Латвія — Україна (11.00 за київським часом)

Словаччина — Ірландія (12.00 за київським часом)

Ця збірна України готується до кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17). У період із 15-го до 21 жовтня жовто-сині зустрінуться з національними командами Німеччини, Фінляндії та Ліхтенштейну (господарка змагань).