Шевченко дебютував за збірну України U-19: результат матчу проти македонців в еліт-раунді відбору до Євро-2024

Переглядів 6993
4 голоси
Скріншот із матчу Північна Македонія U-19 – Україна U-19
У матчі першого туру другого кваліфікаційного етапу до Євро-2024 збірна України віком до 19 років зустрічалася із однолітками з Північної Македонії. Поєдинок закінчився перемогою синьо-жовтих із рахунком 2:0.

Сьогодні, 20 березня, стартував другий етап кваліфікації на Євро-2024, в якому збірна Україна U-19 провела свій перший поєдинок в рамках цього турніру проти Північної Македонії.

В першому таймі команди тримали свої ворота «сухими» до самої кінцівки, але вже у компенсований час синьо-жовті повели в рахунку. Після кутового м'яч відскочив на лінію штрафного майданчику і чудово на підборі зіграв Кревсун, який точним ударом відправив круглого у ворота.

На старті другої половини гри підопічні Михайленка подвоїли свою перевагу. Ударом з-за меж карного майданчику відзначився футболіст Динамо Пономаренко.

▶️ Відео голів у матчі українців та македонців дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Згодом гравець балканської збірної Мелічі отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості. Також варто відзначити, що на останні десять хвилин вийшов на поле Крістіан Шевченко, син президента УАФ Андрія Шевченка, та дебютував за українську команду.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу збірної України U-19.

Група 7, перший тур

Північна Македонія U-19 - Україна U-19 - 0:2

Голи: Кревсун, 45+1, Пономаренко, 48

• Наступний поєдинок команда Михайленка проведе із збірною Латвії (23.03), а потім із Швейцарією (26.03).
  • Євро-2024 (U-19) пройде з 15 по 28 липня 2024 року в Північній Ірландії та стане частиною відбору на чемпіонат світу U-20 2025 року.
  • Для виходу на чемпіонат Європи потрібно виграти свою групу.