Збірна України U-21 обіграла Азербайджан: команда Мельгоси зміцнила лідерство у групі відбору на Євро-2025

Переглядів 2571
4 голоси
Володимир Бражко. Фото: УАФ
Молодіжна збірна України (U-21) у поєдинку п’ятого туру кваліфікації до чемпіонату Європи 2025 року здобула впевнену перемогу над однолітками з Азербайджану (1:0).

Вже за перші п’ять хвилин підопічні Унаї Мельгоси мали  дві відмінні нагоди виходити вперед: спершу в хрестовину ударом від кутового поцілив Олег Очеретько, а згодом струснув поперечину Назар Волошин, який не зумів поцілити у вільний кут ворот після розкішного пасу Віталія Романа.

На екваторі першого тайму ще й Володимир Бражко, виконуючи штрафний, влучив у каркас воріт і вже почало здаватися, що ворота зачакловані, але ні.

На 20-й хвилині Абдула Рзаєв переплутав футбол з боротьбою і завалив у штрафній Волошина, а його товариш по київському Динамо Бражко холоднокровно і влучно пробив з 11-ти метрової позначки.

В таймі номер два українці продовжували домінувати на полі, але трансформувати свою перевагу у контролі м'яча в голи, хлопці Унаї Мельгоси так і не змогли, задовольнившись мінімальною перемогою.

▶️ Відео голу Володимира Бражка дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відбір до Євро-2025 (U-21), група F

Україна (U-21) – Азербайджан (U-21) – 1:0 (1:0)

Гол: Бражко, 34, пен.

• Після п’яти поєдинків молодіжна збірна України одноосібно лідирує в групі F, маючи в активі 15 очок.
  • Наступний матч кваліфікації до Євро-2025 підопічні Унаї Мельгоси зіграють знову ж проти Азербайджану, але вже в наступному році. Гру заплановано на 26 березня. Початок поєдинку о 18:00.