Вели в рахунку з різницею в три голи та не виграли: збірна України влаштувала гольове шоу з французами

Переглядів 1037
Збірна України перед матчем з французами. Фото: АФУ
Українська та французька збірні розписали результативну мирову 4:4 на міжнародному турнірі в Литві. Цікаво, що жовто-сині вели в рахунку з різницею в три забиті м'ячі.

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжнародному турнірі в Литві поєдинком із французами. Раніше синьо-жовті здолали литовців (5:2) та програли Бразилії (2:7).

Тепер же підопічні Олександра Косенка протистояли Франції, яка перед цим здобула дві вікторії.

Синьо-жовті вийшли вперед уже на 2-й хвилині — вдалий розіграш ауту завершив Абакшин. Надалі наші хлопці продовжили створювати моменти, проте на висоті був кіпер французів. Справжня гострота біля наших воріт виникла аж на 10-й хвилині. Потім команди обмінювалися моментами. На 16-й хвилині Мельник завершив контратаку та подвоїв перевагу збірної України, проте незадовго до перерви рахунок розмочив Бендалі.

Другий тайм розпочався з невикористаного французами моменту, а на 23-й хвилині після кутового Микитюк забив третій м’яч синьо-жовтих. Згодом Швед розігнав контратаку й віддав під удар Корсуну, який збільшив перевагу нашої команди. Франція одразу ж перейшла на гру з п’ятим польовим і дуже швидко відіграла два голи.

Надалі українці не використали кілька нагод, а на 34-й хвилині суперники зуміли зрівняти рахунок. Наприкінці матчу обидві команди спробували вирвати перемогу, але результат на табло не змінився — 4:4.

Тож збірна України завершує турнір у Литві, набравши чотири очки, пише сайт УАФ.

Україна — Франція — 4:4 (2:1)

Голи: Абакшин (2), Мельник (16), Микитюк (23), Корсун (26) — Бендалі (19), Закеї (27), Бельхадж (28), Туре (34).

• Збірна України з футзалу готується до фінального турніру чемпіонату світу, який у період із 14 вересня до 6 жовтня відбудеться в Узбекистані.
  • Наша команда оформила собі ліцензію в грудні минулого року після перемоги над Польщею (5:3) в еліт-раунді кваліфікації.