Гольове шоу з трьома дублями: збірні України та Бразилії забили дев’ять голів у Литві

Переглядів 263
Збірна України. Фото: АФУ
Сьогодні, 15 квітня, національна команда України з футзалу продовжила виступ на міжнародному турнірі в Литві поєдинком із бразильцями.

Синьо-жовті стартували на змаганнях із перемоги над господарями (5:2). Тепер же підопічні Олександра Косенка протистояли п’ятиразовому чемпіону світу з футзалу — команді Бразилії.

На старті матчу хороший момент мав Абакшин, але не зумів переграти кіпера, згодом у стійку пробив Зварич. Утім, на 5-й хвилині рахунок відкрили бразильці — класну комбінацію завершив Араухо. Невдовзі після двох помилок Савенка м’яч у наші ворота двічі відправив Паскуал.

Потім синьо-жовті пропустили й учетверте — після кутового відзначився да Сілва. Наша команда відповіла влучанням Корсуна в поперечину, а також невикористаним шансом Семенченка. Натомість на 12-й хвилині після кутового да Сілва оформив дубль. Наприкінці першого тайму бразильців знову врятував каркас, цього разу вже після удару Жука.

На початку другої половини гри Абакшин після кутового скоротив відставання збірної України, проте невдовзі відзначилися й бразильці. На 26-й хвилині другий гол нашої команди оформив Мельник, однак на 31-й представники Південної Америки забили всьоме.

У підсумку синьо-жовті поступилися з рахунком 2:7.

Міжнародний турнір збірних із футзалу

Україна — Бразилія — 2:7 (0:5)

Голи: Абакшин (23), Мельник (26) — Араухо (5, 31), Паскуал (6, 7), да Сілва (8, 12), Ногейра (25).

• У першому матчі українці переграли литовців з рахунком 5:2.
  • 16 квітня жовто-сині зустрінуться з французами.
  • Збірна України з футзалу готується до фінального турніру чемпіонату світу, який у період із 14 вересня до 6 жовтня відбудеться в Узбекистані.