Збірна України втратила перемогу над німцями: дубля Циганкова не вистачило для тріумфального дебюту Реброва – відео

Переглядів 10681
10 голосів
Україна - Німеччина. Фото: Google
Сьогодні пройшов товариський поєдинок, у якому збірна Німеччини у Бремені на стадіоні «Везерштадіон» приймала команду України. Поєдинок завершився із рахунком 3:3.
  • Це четверта в історії нічия української національної команди з німецькою.
  • До сьогодні команди зустрічалися вісім разів. П’ять з тих матчів завершилися перемогою німців, тричі команди зіграли внічию. Загальний рахунок тепер - 20:10 на користь німців.
  • Голкіпер збірної України Анатолій Трубін пропустив гол в товариському матчі з Німеччиною. Воротар проводить п’ятий матч за національну команду, в попередніх чотирьох він також пропускав: 0:2 з Англією, 0:3 з Шотландією, 1:1 з Бахрейном та 1:1 з Казахстаном.
  • Форвард Динамо Владислав Ванат дебютував у складі збірної України. 21-річний українець на 64-й хвилині товариського матчу з Німеччиною, за рахунку 3:1, вийшов на поле замість Артема Довбика.

Сьогодні на стадіоні «Везерштадіон» в Бремені відбувся товариський матч між збірними Німеччини та України. Це була дев'ята зустріч команд у їх історії. Ця гра стала дебютною у кар'єрі Реброва на чолі національної команди нашої країни.  Для Бундестім це буде 1000-й матч в історії, тому гра була важлива для обох колективів.

На першій хвилині гри Мудрик здійснив непритаманну собі помилку і вивів нападника німецької збірної віч-на-віч. Пощастило, що Фуллькруг пробачив.

▶️Відео катастрофічного пасу Мудрика можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net

Але гол все-таки прийшов. Вольф підхопив м'яч у штрафному майданчику, опинився в зручній позиції та завдав удару, з яким Анатолій Трубін не мав шансів впоратись через рикошет. На шостій хвилині ми пропустили перший м'яч.

Німеччина не довго володіла перевагою. Олександр Тимчик віддав фантастичну розрізну передачу, адресатом якої став Віктор Циганков. Він швидко зорієнтувався, опинився перед голкіпером і з близької відстані пробив у лівий кут воріт. Рахунок став 1:1.

Українці переломили хід гри і вийшли вперед. Антоніо Рюдігер (Німеччина) вписав своє ім'я в протокол матчу, але, на жаль для нього, привід нерадісний - автогол. Після удару Мудрика м'яч влучив в оборонця і полетів прямо у пусті ворота.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь підопічних Реброва.

▶️Відео усіх голів першого тайму дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

Збірна України збільшила свою перевагу на 56-й хвилині. Циганков, з близької відстані, відправив м'яч у сітку, відгукнувшись на точний пас, який віддав Артем Довбик.

Кай Гаверц підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом у нижній лівий кут воріт. Рахунок став 2:3 на 83 хвилині.

На 90 хвилині німці отримали право на пенальті після фолу Соболя. Кімміх, пробиваючи пенальті, не залишив голкіперу шансів. Анатолій Трубін не дотягнувся до м'яча і той влучив у стійку та відскочив у лівий нижній кут воріт.

Фінальний свисток зафіксував нічию із рахунком 3:3.

▶️Відео усіх голів другого тайму дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

Наступні матчі підопічні Реброва зіграють в червні в рамках відбору Євро-2024 з Північною Македонією (16.06) та Мальтою (19.06).