Збірна України зіграла з Аргентиною на історичній Олімпіаді: чи пройшла команда Ротаня у плей-оф на ОІ-2024

Переглядів 272
Україна - Аргентина. Фото: УАФ
Сьогодні олімпійська збірна України з футболу провела заключний поєдинок групового етапу проти Аргентини. Поєдинок закінчився перемогою латиноамериканської команди із рахунком 2:0.

У вівторок, 30 липня, олімпійська збірна України провела вирішальний поєдинок в групі проти Аргентини, в якому вирішувалася подальша доля команди Ротаня на турнірі.

У першому таймі команди діяли обережно, тому гострих моментів майже не виникало. Проте в кінцівці першого тайму Лусіану Гондоу в штрафному майданчику прийняв передачу врозріз між захисниками. Не підводячи голови, він пробив по центру воріт, але Кирило Фесюн видав впевнений сейв.

На старті другої половини гри Аргентина вийшла вперед. Тьяго Альмада пробив із середньої відстані та закрутив м'яч у праву дев'ятку воріт.

▶️Переглянути гол Аргентини можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

У компенсований час Аргентина збільшила свою перевагу. Медіна завдав непоганого удару, після якого м’яч відскочив назад у поле. Клаудіо Ечеверрі підхопив його в штрафному майданчику та швидко пробив у правий нижній кут воріт.

▶️Переглянути гол Аргентини можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Фінальний свисток зафіксував перемогу аргентинців, адже більше команди не забивали.