Жіноча збірна України виграла битву аутсайдерів Ліги націй: «синьо-жовті» перервали серію з трьох поразок

Переглядів 2060
Жіноча збірна України здобула дебютну перемогу в Лізі націй, здолавши команду Греції. Синьо-жовті зберігають шанси на вихід з групи.

Підопічні Володимира Пятенка взяли реванш за поразку від гречанок (1:2) у першому матчі спарки.

Початок гри команди провели на рівних. Затим еллінки завдали кількох ударів, зокрема Келюшик врятувала після спроби Спірідоніду, а Саррі пробила повз ближню дев’ятку. Українки відповіли ударами Апанащенко й Гірин у площину.

На 32-й хвилині наша команда вийшла вперед. Петрик зі штрафного поцілила у стійку, а Апанащенко добила м’яч у ворота. Наприкінці першого тайму потурбували кіпера гречанок Кравчук і Апанащенко.

Початок другої половини зустрічі був за номінальними гостями, зокрема здалеку поруч із дев’яткою пробила Саррі. Згодом українки перехопили ініціативу, однак до акцентованого удару по воротах справа не доходила.

На 74-й хвилині Глущенко якимось дивом не забила після перехоплення й передачі Апанащенко. Гречанки відповіли влучанням у площину від Георганці, але Келюшик впоралася, як і в компенсований час, коли воротам загрожувала Сідіра. У підсумку маємо першу перемогу синьо-жовтих у групі — 1:0.

Ліга націй. Група В3. 3тур.

Україна – Греція 1:0 (1:0)

Гол: Апанащенко, 32.

• Після перемоги над Грецією Україна має в активі три очки та посідає третю сходинку в Групі 3. Попереду наших дівчат Сербія (шість очок) та Польща (дев'ять очок).
  • Свій наступний матч у Лізі націй жіноча збірна України проведе проти Польщі 1 грудня на стадіоні «Сталь» у місті Стальова Воля.