«Зінченко вражає у складі збірної України»: преса Англії у захваті від дій захисника Арсенала у матчі відбору Євро-2024

Переглядів 13890
4 голоси
Українці радіють голу у ворота Англії. Фото: Google
Британські ЗМІ задоволені грою двох гравців лондонського Арсенала Деклана Райса та Олександра Зінченка, які стали головними дієвими особами в матчі відбіркового циклу чемпіонату Європи між Україною та Англією.

Під час міжнародної перерви гравці лондонського Арсенала Олександр Зінченко та Деклан Райс зійшлися у поєдинку Україна – Англія (1:1) у рамках відбору до чемпіонату Європи 2024 року.

Деклан Райс перейшов до Арсенала з Вест Гема за 105 мільйонів фунтів стерлінгів під час літнього трансферного вікна та став одноклубником Олександра Зінченка, з яким вони грають під керівництвом Мікеля Артети.

Гравець збірної Англії забив свій перший гол за «канонірів» у матчі проти Манчестер Юнайтед (3:1) ще до міжнародної перерви, закріпивши за собою звання улюбленця фанів Арсенала.

Зінченко боровся з травмою на початку кампанії 2023/24, але зараз виглядає готовим зробити свій внесок у гру Арсенала.

«Український легіонер, безумовно, поділиться жартом з Райсом після матчу відбору на Євро-2024 після того, як Зінченко забив перший гол у грі Україна – Англія. Пізніше Кайл Вокер зрівняв рахунок за команду Гарета Саутгейта, але Зінченко вражає у складі збірної України», – пише football.london.

• На даний момент в групі С Україна з сімома очками іде другою. Перша Англія має 13 балів. У третьої Італії та четвертої Північної Македонії по чотири очки. Мальта з нулем балів знаходиться на п'ятій позиції.
  • Наступний матч українська збірна зіграє з Італією в Мілані 12 вересня. Початок зустрічі о 21:45.