Історичний гол Зінченка і дебютант: збірна України сенсаційно відібрала очки у Англії

Переглядів 8985
Футболісти збірної України. Фото: Getty Images
Збірна України зіграла матч п'ятого туру кваліфікації до Євро-24 проти команди Англії. Підопічні Сергія Реброва зуміли здобути нічию із рахунком 1:1.

У суботу, дев'ятого вересня, збірна України у Вроцлаві прийняла Англію у грі відбору до чемпіонату Європи 2024 року. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1. Команди обмінялися голами ще у першому таймі.

У складі української збірної на 26-й хвилині відзначився Олександр Зінченко, який закінчив комбінацію Віктора Циганкова та Юхима Коноплі на правому куті штрафного майданчика суперника.

Цей гол став особливим для захисника Арсеналу, тепер він у топ-10 бомбардирах в історії національної команди.

За англійців гол забив фулбек Манчестер Сіті Кайл Вокер, реалізувавший вихід сам-на-сам з Георгієм Бущаном після майстерної передачі Гаррі Кейна.

Відео голів дивіться у нашому телеграм-каналі за посиланням

На 90-й хвилині замість Михайла Мудрика на поле вийшов Єгор Назарина – цей поєдинок став для нього дебютним у збірній.

Раніше Україна та Англія провели між собою дев'ять поєдинків, в яких наша команда перемогла лише одного разу – 10 жовтня 2009 року із рахунком 1:0.

Кваліфікація до Євро-24. П'ятий тур.

Україна – Англія – 1:1

Голи: Олександр Зінченко (26') – Кайл Вокер (41')

• Після цього матчу збірна України посідає другу сходинку у групі C, маючи сім очок. Англія йде першою, у них 13 балів.
  • 12 вересня команда Реброва зіграє проти Італії у Мілані.