Зінченко забив збірній Англії: відео ідеальної комбінації України за участі Циганкова

Переглядів 2328
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Півзахисник лондонського Арсеналу Олександр Зінченко відзначився забитим голом в складі національної збірної України у воротах Англії в рамках відбору на Євро-2024.

У суботу, 9 вересня, збірна України приймала Англію в рамках матчу відбору на чемпіонат Європи-2024. Перший гол у матчі забили підопічні Сергія Реброва, яким вдалося відзначитися вже на 26-й хвилині гри.

Розпочав комбінацію Віктор Циганков, який віддав передачу на Юхима Коноплю, що забігав по правому флангу.

Оборонець в свою чергу відпасував в район 11-метрової позначки, куди увірвався Олександр Зінченко. Гравець лондонського Арсеналу з меж штрафного майданчика відправив м'яч у нижній правий кут воріт Джордана Пікфорда.

Переглянути голи у матчі Україна – Англія ви можете в телеграм-каналі FanDay

На 41-й хвилині гри рахунок зрівняв захисник збірної Англії Кайл Вокер, якому вдалося відзначитися з передачі Гаррі Кейна. Матч завершився внічию.

• Цей гол став дев'ятим для Зінченка за 55 матчів у синьо-жовтій футболці.
  • У вівторок, 12 вересня, на збірну України чекає матч зі збірною Італії. Матч розпочнеться о 21:45 за київським часом.