«Значить, він готовий виконувати цей обсяг роботи»: Ребров висловився про виклик Коноплянки до збірної України

Переглядів 540
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Значить, він готовий виконувати цей обсяг роботи»: Ребров висловився про виклик Коноплянки до збірної України
Сергій Ребров. Фото: Аль-Айн
Сергій Ребров прокоментував виклик до збірної України вінгера польської Краковії Євгена Коноплянки. Наставник Аль-Айна висловив свою точку зору.

Український наставник Аль-Айна Сергій Ребров висловився про виклик до збірної України Євгена Коноплянки. 

«У мене немає інформації про нинішній тонус Коноплянки, про те, який у нього пробіг, яка інтенсивність його дій. А ці дані дуже важливі! Бо, в моєму розумінні, гра зі збірною Англія буде достатньою енерговитратною», – сказав Сергій Ребров в інтерв’ю dynamo.kiev.ua. 

Також Ребров доодав наступне стосовно Коноплянки.

«І кожен футболіст повинен буде готовий виконувати в цьому матчі певний обсяг роботи. Тому, коли викликали Коноплянку, то, значить, він готовий виконувати цей обсяг роботи. Але я не збираюся аналізувати вибір головного тренера збірної України», – зазначив Ребров.

Зазначимо, що після тривалої переможної серії Аль-Айн, маючи 37 очок в активі, впритул наблизився до першого місця, яке наразі з 39 очками посідає Шабаб. Другим з 38 балами іде Аль-Васл. Аль-Айн українців Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка з 37 очками посідає третю позицію.

Також додамо, що на матчі відбору Євро-2024 Англія - Україна виконуючим обов'язки головного тренера жовто-синіх буде Руслан Ротань.