28 років тому Шевченко забив перший гол у Лізі чемпіонів: відео історичного м'яча у ворота Баварії

Переглядів 961
Андрій Шевченко. Фото: Getty Images
Груповий етап Ліги чемпіонів сезону 1994/95 для Динамо видався провальним, проте для 18-річного Андрія Шевченка ті ігри стали по-справжньому легендарними.

23 листопада 1994 року у матчі зі Спартаком (0:1) Андрій Шевченко дебютував у Лізі чемпіонів, провівши 34 хвилини, а вже у наступній грі проти Баварії (1:4) у рамках шостого туру групової стадії вийшов в основі та зумів забити перший гол у головному єврокубку.

Відео першого гола Шевченка у ЛЧ можна переглянути у Telegram-каналі FanDay.net.

Український форвард відкрив рахунок на 38 хвилині зустрічі, коли скористався невдалим виносом м'яча захисником мюнхенців. Шевченко прийняв його на підступах до штрафного майданчика і другим торканням зарядив точно в дальній кут воріт німців.

Однак у результаті команда Йожефа Сабо зазнала поразки і зайняла останнє місце в групі, в якій також виступав ПСЖ.

Зазначимо, що Шевченко згодом забив ще 47 м'ячів, що дозволяє йому до цього дня входити до топ-10 найкращих снайперів ЛЧ в історії.