30-річний рекорд Зорі перевершено: досягнення за молодим вихованцем клубу

Переглядів 1075
Максим Недавній Максим Недавній
4 голоси
Олександр Сапутін. Фото: ФК Зоря
Після матчу 27-го туру, в якому Зоря перемогла Інгулець із рахунком 2:0, луганці встановили клубний рекорд – 406 хвилин без голів у власні ворота.

Увесь цей час ворота Зорі захищав 19-річний воротар Олександр Сапутін, який востаннє пропускав 29 квітня на 44-й хвилині в матчі 23-го туру УПЛ з Чорноморцем (3:1).

Після чого відіграв без пропущених м'ячів у свої ворота із Вересом (1:0), Металістом 1925 (3:0), Металістом (5:0) та Інгульцем (2:0).

Попереднє досягнення (404 хвилини) трималося майже 30 років, а ворота Зорі тоді захищав 22-річний Андрій Нікітін, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Завтра у матчі 28-го туру чемпіонату України луганці зустрінуться із Шахтарем. Нагадаємо, що у «гірників» триває забивна серія в УПЛ, яка скадається із 26 ігор.

• Турнірну таблицю УПЛ очолює Шахтар із 66 очками. Дніпро-1 відстає на два бали та йде на другій позиції. Зоря – третя з 61 пунктом в активі;
  • 19-річний Олександр Сапутін – вихованець Зорі;
  • В цьому сезоні в складі луганчан деютував в УПЛ та вже провів 12 матчів, з яких сім зіграв «на нуль» та пропустив шість м'ячів.
  • Аналітичний портал Transfermarkt оцінив в 200 тисяч євро.