Аль-Айн Реброва здобув п'яту перемогу поспіль у Лізі ОАЕ: команда Ярмоленка вийшла на друге місце

Переглядів 2238
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Аль-Айн
Сьогодні у матчі 17-го туру чемпіонату Об'єднаних Арабських Еміратів Іттіхад Кальба на своєму стадіоні приймала Аль-Айн. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 3:2.

В основному складі Аль-Айна вийшов вінгер Андрій Ярмоленко, якого замінили на останніх секундах матчах.

На 21-й хвилині гості відкрили рахунок завдяки влучному удару Канеду. Іттіхад Кальба відігрався на початку другого тайму.

Основні події матчу розгорнулися наприкінці поєдинку. На 81-й хвилині Рахімі вивів Аль-Айн уперед, однак у компенсований час господарі отримали право на пенальті, який реалізував Чикелдеу.

Здавалося, матч завершиться внічию, проте на восьмій компенсованій хвилині Лаба приніс три очки Аль-Айну.

Команда Сергія Реброва здобула п'яту перемогу поспіль. Аль-Айн вийшов на друге місце у турнірній таблиці Ліги ОАЕ, набравши 34 очки у 17-ти матчах.

У наступному турі чемпіонату ОАЕ Аль-Айн на своєму полі зіграє із Аль-Фуджейрою. Поєдинок відбудеться 2 березня.