Аль-Айн розписав нічию у Кубку ліги ОАЕ: Ребров не дав дограти Ярмоленку

Переглядів 833
Андрій Ярмоленко та Сергій Ребров. Фото: ФК Аль-Айн
У першому матчі чвертьфіналу Кубка ОАЕ Аль-Айн на своєму стадіоні зустрічався із Аль-Вахда. Поєдинок завершився внічию з рахунком 0:0.

Український вінгер Андрій Ярмоленко вийшов основою на матч проти Аль-Вахда, але нічим особливим не запам'ятався за 76 хвилин, які провів на полі.

Незважаючи на досить рівне володіння м'ячем, перевага в цьому матчі була на боці гостей. Аль-Вахда завдала 17 ударів по воротах Аль-Айна, чотири з яких були у ворота. У підопічних Сергія Реброва статистика скромніша – вісім пострілів і лише один по воротах.

Минулого сезону Ребров разом із Аль-Айном став чемпіоном ОАЕ, а також виграв Кубок ліги. Гра-відповідь відбудеться 16 грудня і почнеться о 17:30 за київським часом.

Додамо, що у регулярній першості команда Реброва завершила першу частину сезону на шостому місці у турнірній таблиці, відстаючи від лідера Аль-Ахлі на п'ять очок.

Нагадаємо, Аль-Айн стартував у Кубку Президента ОАЕ, здобувши розгромну перемогу над Дібба Аль-Фуджайра (4:0).