Аль-Айн у четвертому матчі поспіль зіграв унічию: Ярмоленка Ребров випустив на заміну

Переглядів 677
Сергій Ребров. Фото: Аль-Айн
Аль-Айн в рамках чемпіонату ОАЕ зіграв унічию 1:1 з Аль-Васлом. Український легіонер Аль-Айну Андрій Ярмоленко матч розпочинав на лаві запасних, а на поле він вийшов у другому таймі.

24 грудня на арені «Тахнун Бін Мохамед» відбувся матч 12-го туру Прем’єр-ліги ОАЕ, в якому Аль-Айн українців Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка грав з Аль-Васлом.

Команда Реброва вийшла вперед на дев’ятій хвилині зустрічі. Після цього на 33 хвилині Аль-Васл зрівняв рахунок у поєдинку. У другом таймі голів не було. Поєдинок завершився внічию 1:1.

Додамо, що український нападник Аль-Айну Андрій Ярмоленко вийшов на поле на заміну на 72 хвилині та результативними діями не відзначився.

Прем’єр-ліга ОАЕ. 12-й тур

Аль-Айн – Аль-Васл – 1:1

Голи: Лаба, 9 – Ліма, 33.

До слова, Аль-Айн вже у четвертому матчі поспіль зіграв унічию. Після перемоги над Діббою (4:0) команда Реброва розписувала виключно мирові.

На даний момент Аль-Айн з 19 очками в активі знаходиться на сьомій позиції в турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ. Лідирує в Прем’єр-лізі ОАЕ Шабаб, у якого 25 балів в активі.