Аль-Айн з Ребровим на чолі пробився до 1/8 фіналу Кубка: Ярмоленко заробив пенальті

Переглядів 427
Євген Чепур Євген Чепур
Сергій Ребров. Фото: Google
Аль-Айн, який очолює український фахівець Сергій Ребров, обіграв Діббу Аль-Фуджайра у матчі 1/16 фіналу Кубка президента ОАЕ (4:0).

Матч 1/16 фіналу Кубка президента ОАЕ, в якому Аль-Айн приймав аутсайдера вищої ліги Діббу Аль-Фуджайра, завершився перемогою господарів поля (4:0).

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі Аль-Айна та у компенсований до першого тайму час заробив пенальті, з якого команда забила переможний гол. 11-метровий реалізував тоголезький форвард Коджо Лаба.

Яромленко провів на полі 67 хвилин ігрового часу, після чого був замінений на бразильського хавбека Жонатана Сантоса за рахунку 1:0.

Після виходу українця з поля господарі забили ще три м'ячі – відзначилися арабський нападник Кайо Канедо, а також бразильські захисники Рафаель Перейра та Ерік.

Наступний матч команда Реброва та Ярмоленка проведе у понеділок, 12 грудня. У рамках 1/4 фіналу Кубка ліги ОАЕ Аль-Айн прийме Аль-Вахду.