«Арбітр показав рукою на свисток, тому почав ставити стінку»: голкіпер Вереса – про скандальний гол Шахтаря

Переглядів 651
Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
Євген Паст. Фото: Верес
Голкіпер Вереса Євген Паст висловився щодо голу Миколи Матвієнка у матчі з Шахтарем (1:1) після швидкого розіграшу штрафного – гравець незадоволений діями головного арбітра.

Євген Паст розповів чи дозволяв рефері розігрувати без свистка в моменті голу Матвієнка:

«Я щось глянув, він показав рукою на свисток – і я почав коригувати обороною, ставити стінку. Не знаю, чому він прийняв таке рішення та зарахував гол. Бо є фотографії, відео, як він показує жест «свисток». Це означає, що м’яч потрібно було ввести по свистку».

Голкіпер Вереса відповів чи вважає гол чесним:

«Ні, авжеж ні. Всі одразу сказали в роздягальні, що нечесно, бо показав на свисток та зарахував такий гол, який не треба було зараховувати», - заявив Євген в коментарі FootballHub.

Нагадаємо, що на останніх хвилинах першої 45-хвилинки Матвієнко пробив штрафний удар, не чекаючи свистка головного арбітра Олександра Шандора, який в результаті вирішив зарахувати гол.

• 12 серпня Шахтар в третьому турі УПЛ гратиме проти Олександрії (19:00).
  • Верес у наступному турі поїде на виїзний матч до Ковалівки, де її чекатиме місцевий Колос. Гра відбудеться 12 серпня о 19:00.