Артем ФЕДЕЦЬКИЙ «У нас попереду — дев’ять фіналів»

Переглядів 56
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Захисник «Дніпра» — відверто про перемогу над динамівцями

— Гра була дуже складна, — зізнав­ся Федецький. — Важлива в усіх компонентах, як для нас, так і для «Динамо». Але перемогли ми заслужено. Виконали установку на гру. Можливо, трохи важкуватим було поле, але воно однакове для обох команд. Усі прагнули грати в комбінаційний футбол, але не завжди це виходило.

— По-вашому, підсумковий результат закономірний?

— Поза всяким сумнівом! Ми створили більше голевих моментів. Я дуже радий, що нам заслужено вдалося обіграти «Динамо». Гадаю, ми можемо бути задоволені таким результатом.

— Ви перемогли «Шахтар», тепер «Динамо». Де витоки претензій на лідерство у чемпіонаті?

— Будь-яка перемога по-своєму тяжка, тож не важливо, хто тобі протистоїть — «Динамо» чи хтось інший. Ми налаштовуємося на кожен прийдешній матч. Не дивимося в турнірну таблицю, а дивимося на те, з ким доведеться зіграти. Зараз уже думаємо про гру з «Таврією». Сподіваюся, продовжимо в тому ж дусі. А очки будемо підраховувати пізніше.

— Чи можна порівняти матчі проти «Шахтаря» й «Динамо», адже рахунок однаковий, та й суперники отримували гол у роздягальню?

— Це — збіг обставин. Ми створювали в обох іграх моменти, можна сказати, чекали свого шансу.

— Тренер «Динамо» Олег Блохін сказав, що поле завадило його команді показати те, на що вона здатна. Що скажете ви?

— Поле? Звичайно, воно нам теж заважало показати той комбінаційний футбол, який ми завжди демонструємо. Не все виходило й у нас, але нам все ж удалося кілька стрімких атак, які принесли результат. Поле однакове для двох команд.

— Чи складно було продовжувати гру після травми, якої зазнав Олег Гусєв?

— Найперше, хочеться побажати Олегові здоров’я. Добре, що хлопці зорієнтувалися вчасно й допомогли. Хто знав, що треба робити, — зробили. На жаль, футбол — це такий вид спорту, де без травм не обійдешся. Навіть і таких тяжких.

— «Дніпро» — своєрідна команда, яка може обіграти сильного суперника, а потім програти слабкому

— Давайте не забігатимемо наперед. У футболі буває будь-що. Ми в кожному матчі граємо на перемогу. Треба розуміти, що футбол — це спорт. Треба бути готовим показувати свої найкращі якості проти кожної команди. Скільки турів у нас залишається? Дев’ять? Значить, у нас попереду дев’ять фіналів.

— Чи не побоюється команда їхати до Сімферополя?

— Абсолютно ні. Хоча, наскільки я знаю, нашим легіонерам потрібні будуть візи до Криму. Команда їхати готова, але є ще керівництво. Можливо, належить зіграти на нейтральному полі чи в Дніпропетровську. Час покаже.

Олександр ПЕТРОВ.