Бенфіка вийшла до 1/4 фіналу Кубка Португалії: Трубін взяв участь в божевільному матчі

Переглядів 9242
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
Бенфіка здобула путівку до чвертьфіналу Кубка Португалії у гольовій перестрілці з Брагою. Поєдинок в Лісабоні завершився з рахунком 3:2.

Команда Анатолія Трубіна потішила вболівальників результативним футболом. Гості змогли організувати швидкий гол на сьомій хвилині зустрічі, коли після подачі кутового Саласар пробив без шансів для українського воротаря Бенфіки.

Наприкінці першого тайму Бенфіка не лише зрівняла рахунок, але й вийшла вперед. Спочатку Рафа Сілва на 42-й хвилині відновив паритет на табло, а за декілька хвилин Кабрал ше до перерви забезпечив перевагу команді Рогера Шмідта.

На старті другого тайму Брага зрівняла рахунок. Саласар на 48-й хвилині гарматним ударом вколотив м'яч, який не під силу було парирувати Трубіну.

Переможний гол господарів у середині другого тайму забив Аурснес після ефектної передачі Кабрала, який до голу додав асист.

Кубок Португалії. 1/8 фіналу

Бенфіка – Брага – 3:2

Голи: Рафа Сілва, 42, Кабрал, 45, Аурснес, 70 – Саласар, 8, 49

• 22-річний Трубін в дебютному сезоні за Бенфіку провів  22 матчі у всіх турнірах, пропустив 19 голів, дев'ять поєдинків на «нуль».
  • Наступний матч Бенфіка зіграє  в рамках 17-го туру чемпіонату Португалії вдома проти Ріу Аве (14 січня).