Бесо ЧІХРАДЗЕ: «Григорчук вже давно цікавився Окріашвілі»

Переглядів 478
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Агент Торніке Окріашвілі прокоментував перехід свого підопічного до «Чорноморця»

— Пане Бесо, в минулій нашій розмові ви говорили, що для Окріашвілі прерогативою є виступ за донецький «Шахтар», однак зовсім нещодавно його на рік орендував «Чорноморець». Чому так сталося?

— Обставини склалися таким чином, що містер Луческу поки що не захотів брати Торніке до свого складу, надавши йому можливість спробувати свої сили в іншому колективі. А Роман Григорчук вже давно цікавився моїм підопічним, відтак керівництво «Чорноморця» вийшло з конкретною пропозицією на «Шахтар» й «гірники» відпустили його.

— Виходить, що Окріашвілі міг раніше опинитися у таборі «моряків»?

— Так, Григорчук хотів його ще влітку до себе забрати, однак тоді очільники «Іллічівця» дуже наполегливо попросили Торніке залишитися в команді. Ну а цього разу вже все зрослося. «Чорноморець» проявив наполегливість, а з Маріуполем розійшлися за обопільною згодою. Все-таки йому краще було піти звідти, адже для себе Окріашвілі на берегах Азовського моря не бачив спортивної мотивації.

— Угоду одесити з вашим підопічним підписали лише після першого збору. В Туреччині Окріашвілі проходив оглядини?

— Якщо пам’ятаєте, у нього була неприємна травма, після якої Торніке довелося довгий час відновлюватися. На першому зборі в Туреччині Роман Йосипович хотів переконатися, що його функціональний стан відповідає рівню «Чорноморця» і що він повністю залікував хворе коліно. Ніяких, так би мовити, оглядин він не проходив, адже Окріашвілі добре знають, він гравець національної збірної Грузії.

— Торніке не ділився з вами думками з приводу того, наскільки йому подобається «Чорноморець»? Узагалі, чи комфортно йому там перебувати?

— Звісно, ми з ним говорили з даного приводу. Він розповідав про клуб, про атмосферу усередині колективу, вимоги Григорчука. Сказав, що клубна інфраструктура на високому рівні і йому там усе подобається. До того ж, «Чорноморець» команда атакуюча, граюча, з характером й вирішує серйозні турнірні завдання, що, безумовно, для молодого футболіста є гарним стимулом для подальшого росту.

— Отже, перехід Окріашвілі — це винятково прерогатива наставника одеситів?

— Так, це правда. Роман Йосипович і в нещодавньому інтерв’ю заявив, що він вірить у Торніке й покладає на нього великі надії.

— Можливо, ви знаєте, чому саме Луческу вирішив не залишати вашого гравця у складі «Шахтаря», адже у «гірників» й місце звільнилося після повернення Гречишкіна до «Іллічівця»?

— Гадаю, пан Луческу має свої тактичні побудови, в яких він поки що не бачить Окріашвілі.

— А зі здоров’ям в Торніке усе гаразд, ніщо його наразі не турбує?

— Слава Богу, вже все нормально. По повній програмі він почав працювати з листопада минулого року. Тобто у плані здоров’я з ним усе в пов­ному порядку. Сподіваюся, в майбутньому його травми обходитимуть стороною.

Роман КИРІЄНКО.

X