«Без оцінки»: італійське видання винесло вердикт грі Малиновського у програному матчі Дженоа

Переглядів 1178
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Український півзахисник генуезької Дженоа Руслан Малиновський не зумів привернути до себе увагу італійської преси в програному поєдинку з Лечче (0:1)

У п'ятницю, 22 вересня, Дженоа на виїзді зіграла матч п'ятого туру італійської Серії А проти Лечче, який закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Статистичні портали оцінили виступ українського хавбека генуезців Руслана Малиновського, який з'явився на полі лише на 89-й хвилині, виставивши посередні бали за гру

Водночас італійська преса залишила півзахисника Дженоа без оцінки.

«Малиновський без оцінки, попри те, що він заробив штрафний і намагався щось зробити», – йдеться у матеріалі італійського видання Pianeta Genoa 1893.

Відоме видання TUTTOmercatoWEB залишило Малиновського не тільки без оцінки, а й без коментаря, лише згадавши, що той вийшов на полі наприкінці матчу.

• Наступний матч Дженоа зіграє проти Роми на своєму полі 28 вересня. Початок о 21:45.
  • Наразі генуезька команда посідає 14 сходинку у Серії А, маючи у своєму активі чотири бали.
  • Малиновський виступає у Дженоа на правах оренди із Марселя, з яким у нього є контракт до 2026 року.
  • Руслан у своєму активі має 144 хвилини у чотирьох матчів за клуб з Генуї. Результативними діями 30-річний хавбек поки не відзначався.