Бойко мріє про ПСЖ? Голкіпер Динамо показав чим займається під час зимової паузи
![Євген Чепур](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/chepur-50.webp)
![Бойко мріє про ПСЖ? Голкіпер Динамо показав чим займається під час зимової паузи](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/UPL/Dynamo/boyko1.webp)
Поки чемпіонат України перебуває на зимовій паузі, футболісти багатьох команд УПЛ відпочивають від напруженого графіка першої частини сезону.
Не став винятком і вартовий воріт київського Динамо Денис Бойко. Воротар українського гранда присвятив себе і не одну годину будівництву високої Ейфелевої вежі з конструктора фірми Lego.
Також футболіст зізнався, що на чемпіонаті світу у Катарі підтримував саме національну команду Франції. Про це Бойко написав у соціальній мережі.
«10 001 деталь, 149/57 см розміри вежі. Безумовно, один із найцікавіших конструкторів, який випустила компанія Lego. P.S. До речі, вчора я вболівав саме за збірну Франції», — написав у своєму інстаграмі Бойко.
Зазначимо, що саме у Парижі базується гранд європейського футболу ПСЖ.
34-річний голкіпер Бойко цього сезону зіграв за Динамо у всіх турнірах п'ять матчів, пропустив три голи і в трьох поєдинках залишив свої ворота в недоторканності.
Контракт Дениса з Динамо діє до 30 червня 2023 року. Transfermarkt оцінює одного гравця в мільйон євро.