Бойко показав, як повертає форму: фото тренування усміхненого голкіпера Динамо

Переглядів 574
Євген Чепур Євген Чепур
Денис Бойко. Фото: Динамо
Денис Бойко, що виступає на позиції воротаря київського Динамо, показав у соціальних мережах, як повертає форму та опублікував фото тренування.

Денис Бойко продовжує набирати форму після травми, яку він отримав у матчі УПЛ. Тоді у голкіпера діагностували пошкодження хрестоподібної зв'язки коліна після гри Динамо – Рух (3:0) у рамках шостого туру УПЛ 9 жовтня 2022 року. Голкіпера замінили у другому таймі. Бойко зробили операцію, і з того часу він ще не виходив у складі команди.

Зазначимо, що цього сезону воротар провів за Динамо п'ять матчів у всіх турнірах, у яких пропустив три голи, і три гри зіграв «на нуль». Контракт Бойка з Динамо спливає вже 30 червня 2023 року.

Динамо пішло на перерву на третьому місці у чемпіонаті України. Підопічні Мірчі Луческу відстають від лідера Дніпра-1 на п'ять очок (дніпряни зіграли на один матч менше).

Першу гру у біло-синіх після зимової паузи заплановано на 4 березня проти Інгульця в рамках УПЛ.