Бразильський клуб змінив назву на ФК Маріуполь: південноамериканці будуть використовувати емблему та кольори приазовців

Переглядів 892
Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
Бразильський клуб змінив назву на ФК Маріуполь: південноамериканці будуть використовувати емблему та кольори приазовців
Гравці Батела. Фото: Disclosure
Бразильський Бател, який виступає у третьому дивізіоні штату Парана, тимчасово перейменований у ФК Маріуполь і використовуватиме емблему та кольори українського клубу.

Клуб із Парани вирішив тимчасово змінити назву на честь української команди. Бател перейменований на ФК Маріуполь.

Команда, яка виступає у третьому дивізіоні штату Парана, використовуватиме емблему та кольори приазовців у трьох офіційних та трьох товариських матчах, повідомляє Globo.

Команда базується у місті Гуарапуава, в якому розташована найбільша українська діаспора у Латинській Америнці. 75% населення 52-тисячного міста має українське коріння.

«У нашому клубі та нашій області є багато ідентифікації та прихильності до українського народу. Ідея полягає в тому, щоб допомогти ФК Маріуполь вижити, поки вони дійсно не повернуться до своєї діяльності.

Наше послання до світу – підтримка боротьби за український суверенітет. Футбол був там приводом для великої радості, і, безумовно, у майбутньому клуб знову засяє на тому місці, на яке він заслуговує», – сказав президент Батела Алекс Лопес.

Нагадаємо, що ФК Маріуполь не вийшов на старт цього сезону в українській Прем'єр-лізі через повномасштабну війну в нашій країні. Приазовське місто було окуповане російськими військами навесні минулого року.