Брюгге не зміг перервати безвиграшну серію: Яремчук - найгірший гравець матчу проти Шарлеруа

Переглядів 1438
0 голосів
Роман Яремчук. Фото: Брюгге
Брюгге Романа Яремчука не змогло переграти Шарлеруа в домашньому поєдинку 22-го туру Про-ліги Бельгії, який завершився з рахунком 2:2.

Брюгге програвав по ходу матчу «горів» 0:2, але зумів зробити камбек завдяки голам Ланга з пенальті та Ольсена. Наставник чемпіонів Бельгії довірився Романові Яремчуку, але форвард збірної України  поки що не виправдовує нового головного тренера.

На 71-й хвилині Яремчук мав чудову нагоду принести перемогу своїй команді, але його удар головою пролетів повз ворота. На 80-й хвилині Роман поступився місцем на полі Феррану Ютглі.

Яремчук за версією аналітиків Sofascore став найгіршим гравцем матчу з Шарлеруа з оцінкою 6.1. WhoScored поставив Яремчука другим з кінця (6.2 бала ) після воротаря Брюгге Сімона Міньйоле.

У чемпіонаті Бельгії Брюгге не знає перемог уже у семи матчах, посідаючи четверте місце втурнірній таблиці. 29 січня команда Яремчука зіграє проти Зюльта-Варегема Олександра Драмбаєва.