Брюгге програв перший матч «Чемпіонського раунду»: Яремчук не грав, тому що знову не потрапив до заявки

Переглядів 334
Роман Яремчук. Фото: Google
27-річний український нападник Роман Яремчук пропускав матч Брюгге проти Генка в рамках чемпіонату Бельгії. Команда українця програла з рахунком 1:3.

30 квітня в рамках першого туру «Чемпіонського раунду» Бельгійської Про-ліги Брюгге на виїзді зустрічався з Генком.

Український форвард гостей Роман Яремчук другий раз поспіль не потрапив до заявки своєї команди на матч.

Брюгге першим відкрив рахунок, завдяки голу Ханса Ванакена на дев'ятій хвилині зустрічі. Але ще до перерви Даніель Мехія зрівняв рахунок. У другому таймі Генк ще двічі забив після точних ударів Марка Маккензі та Джозефа Пейнтсіла. У підсумку господарі поля перемогли з рахунком 3:1.

У турнірній таблиці «Чемпіонського раунду» Бельгійської Про-ліги Брюгге з 30 очками іде на четвертому місці. Генк з 41 балом лідирує, Уніон Сент-Жилуаз з 38 очками іде другим, а Антверпен з 36 балами розташувався на третій позиції.

У цьому сезоні Яремчук зіграв за Брюгге 26 матчів. Українець записав до свого активу два голи та три асисти.