Брюгге у меншості поступився Генку: Яремчук не забив, Соболь провів матч на лавці для запасних

Переглядів 746
Євген Чепур Євген Чепур
Роман Яремчук. Фото: Брюгге
У матчі 19-го туру чемпіонату Бельгії Брюгге, за який виступають Роман Яремчук та Едуард Соболь, програв лідеру першості Генку з рахунком 1:3.

Новий головний тренер Брюгге Скотт Паркер не ризикнув випускати з перших хвилин українців Яремчука та Соболя. Коли його команда відкрила рахунок у матчі на 25-й хвилині гри зусиллями Ванакена, то таке рішення здавалося правильним.

Але вже через чотири хвилини Куеста забив у відповідь. Перша половина поєдинку завершилась у нічию.

На 67-й хвилині другої половині матчу Онуачу вивів Генк уперед,а ще через вісім хвилин положення Брюгге стало катастрофічним – червону картку та вилучення отримав Сілла.

Відмітимо, що на 61-й хвилині гри на полі з’явився Яремчук, але не зміг допомогти своїй команді забити.

Під кінець матчу Хейнен установив остаточний рахунок у зустрічі – 3:1 на користь Генка.

Брюгге з 34 очками займає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Генк набрав 49 баллів та впевнено лідирує.