Брюгге в другому матчі поспіль забив п’ять голів: Яремчук вийшов на заміну та отримав жовту картку

Переглядів 11005
Яремчук із партнерами. Фото: Google
Український нападник Роман Яремчук взяв участь у переможному поєдинку Брюгге. Команда українця здобула вікторію з рахунком 5:0 в матчі з Ейпеном.

13 серпня в рамках третього туру бельгійської Ліги Жюпіле Брюгге Романа Яремчука грав на виїзді з Ейпеном.

Брюгге здобув розгромну виїзну перемогу з рахунком 5:0. По дублю оформили Андреас Сков Ольсен та Філіп Сінкернагель. Також одним голом відзначився Тейджон Б'юкенен.

Яремчук вийшов на поле на заміну на 63 хвилині, а на 90 хвилині українець отримав жовту картку. За версією порталу WhoScored, Роман отримав оцінку 6,2.

• Попередній матч команда українського форварда також виграла з розгромним рахунком 5:1, перемігши в рамках кваліфікації Ліги конференцій ісландський Акюрейрі.
  • Брюгге після трьох турів має в своєму активі сім очок та іде на другому місці в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.