Брюгге впевнено переміг: Яремчук вийшов на заміну і отримав одну з найнижчих оцінок

Переглядів 1073
Роман Яремчук. Фото: Google
27-річний український нападник Брюгге Роман Яремчук взяв участь у поєдинку чемпіонату Бельгії проти Мехелена. Команда українця виграла з рахунком 3:0.

Другого квітня в рамках 31 туру бельгійської Ліги Жюпіле Брюгге українця Романа Яремчука на виїзді грав з Мехеленом.

Вже до 68 хвилини Брюгге, жодного разу не пропустивши, тричі забив у ворота суперника, завдяки дублю Ноа Ланга та точному удару Брендона Мехеле.

На 80 хвилині замість Феррана Хутгли на полі з'явився український форвард Роман Яремчук, який результативними діями не відзначився, як і інші футболісти. Зустріч завершилася перемогою Брюгге з рахунком 3:0.

Від порталу WhoScored українець отримав оцінку 6,1 - це один з найнижчих балів у складі Брюгге. Власне, всі футболісти, які вийшли на заміну, не отримали бал вище, ніж 6,1.

На даний момент Брюгге з 52 очками в активі посідає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Наступний поєдинок команда українця зіграє сьомого квітня на своєму полі з Сереном.

Яремчук у поточному сезоні зіграв за Брюгге 25 матчів, записавши до свого активу два голи та три асисти.