Брюгге з голом Яремчука здобув перемогу в спарингу: команда українця готується до нового сезону

Переглядів 3596
Роман Яремчук. Фото: Google
27-річний український нападник Брюгге Роман Яремчук зробив внесок у вікторію своєї команди в контрольному матчі проти іншої бельгійської команди Беерсхота.

Восьмого липня в рамках контрольного поєдинку Брюгге зустрівся з Беерсхотом.

Український форвард Роман Яремчук взяв участь у цьому поєдинку і допоміг Брюгге здобути впевнену перемогу з рахунком 3:0. Яремчук відзначився третім голом на 53 хвилині. У першому таймі за команду українця відзначилися голами Ванакен та Тіаго.

• У минулому сезоні Брюгге фінішував на четвертій позиції в чемпіонаті Бельгії.
  • Команда Яремчука зіграє в Лізі конференцій, як Динамо і Ворскла.
  • Наразі Брюгге очолює норвезький спеціаліст Ронні Дейла.
  • У сезоні 22/23 Яремчук зіграв за Брюгге 27 матчів, у яких він відзначився двома голами та трьома асистами.