Брюгге з Яремчуком у складі не дозволив Антверпену зміцнити лідерство: українець вперше з березня вийшов в основі

Переглядів 1014
0 голосів
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Брюгге в домашньому поєдинку четвертого туру плей-офф Про-ліги Бельгії здолати Антверпен, який наразі є лідером у верхній четвірці.

Поєдинок за участі чинного чемпіона Бельгії привернув увагою поверненням до стартового складу Брюгге Романа Яремчука. Форвард збірної України вперше з 7 березня зіграв з перших хвилин.

Востаннє Роман з'являвся з перших хвилин 7 березня, коли Брюгге розгромно програв Бенфіці (1:5) в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Брюгге здобув перемогу над Антверпеном завдяки дублю Каспера Нільсена. Яремчук провів на полі 58 хвилин та був замінений на 19-річного Ромео Верманта.

27-річний Яремчук у дебютному сезоні за Брюгге провів за команду 27 матчів, у яких забив два м'ячі та зробив дві результативні передачі.

Брюгге після 38 поєдинків залишається четвертим, маючи в активі 33 очки. Перемога над Антверпеном стала подарунком для Генка та Юніона, які продовжують залишатися в чемпіонській боротьбі.