Брюгге знову не переміг: Яремчук зіграв півтора тайми

Переглядів 1978
Роман Яремчук. Фото: Google
Англійський наставник Брюгге Скотт Паркер виставив українського форварда Брюгге Романа Яремчука в основу на поєдинок чемпіонату Бельгії з Юніоном. Українець відіграв 65 хвилин.

Десятого лютого в рамках 25 туру бельгійської Лігі Жюпіле Брюгге на своєму полі зустрівся з Юніоном Сент-Жілуаз.

Український форвард господарів Роман Яремчук вийшов на цей матч у основному складі і мав шанс себе проявити в поєдинку з сильним суперником.

Перший тайм цієї зустрічі завершився внічию 1:1. На гол Лапуссена Брюгге відповів точним ударом Ванакена в роздягальню. У другій половині поєдинку забитих м'ячів не було. У підсумку матч завершився внічию 1:1.

Що стосується Романа Яремчука, то він зіграв 65 хвилин і був замінений на Камала Сова.

Наразі Брюгге з 42 очками в активі знаходиться на четвертому місці в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, а Юніон розташувався на другій позиції.

Роман Яремчук зіграв за Брюгге 19 поєдинок. На даний момент він відзначився двома голами та двома результативними пасами.

Зазначимо, що вже 15 лютого Брюгге зіграє перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з лісабонською Бенфікою, за яку раніше виступав Роман Яремчук. Поєдинок-відповідь відбудеться сьомого березня в Португалії.