Булеца відкрив лік голам у Польщі: екс-лідер Зорі приніс перемогу Заглємбе

Переглядів 868
Український півзахисник Заглембе Сергій Булеца забив дебютний гол за польську команду у виїзному матчі десятого туру Екстракляси проти Гурніка (2:0).

Сергій Булеца відзначився дебютним голом за Заглембе у виїзному поєдинку десятого туру чемпіонату Польщі проти Гурніка (2:0).

Український хавбек на 36-й хвилині зустрічі отримав пас від Каспера Чодіни, прибрав на замахах двох захисників суперника й ефектним обвідним ударом вразив кут воріт господарів поля.

У перерві Булеца був замінений на Марека Мроза. Гол Сергія в підсумку став переможним для Заглембе.

Гості закріпили перевагу в компенсований час - другий м'яч у ворота Гурника відправив Матеуш Вдовяк.

• Заглембе провів десять матчів, набрав 19 очок і посідає п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Польщі.
  • 24-річний Булеца перейшов у команду з Любіна в липні з київського Динамо на правах оренди до кінця сезону і зіграв вісім поєдинків, у яких забив один гол і зробив три результативні передачі.