«Було приємно побачити його виступ»: іспанські ЗМІ оцінили гру Довбика і Циганкова у матчі з Мальоркою

Переглядів 2515
Жирона — Мальорка. Фото: ФК Жирона
Іспанські видання прокоментувала гру українських легіонерів каталонської Жирони Артема Довбика та Віктора Циганкова у вогняному матчі з Мальоркою (5:3).

У суботу, 23 вересня, Жирона перемогла Мальорку (5:3) у шостому турі іспанської Ла Ліги.

Іспанська преса оцінила виступ українських легіонерів каталонського клубу Артема Довбика, який відзначився голом та асистом, та Віктора Циганкова, що заробив пенальті у власні ворота вже на третій хвилині гри.

Mundo Deportivo

«Циганков добре взаємодіяв з одноклубниками. Довбик став чудово реалізовувати моменти та забив із пенальті».

SPORT

«Циганков завдав чудового удару з правого флангу поля. Він установив відмінний зв'язок і з Довбиком, і з Савіо, утворивши вбивчу пару. Було приємно побачити його виступ у грі.

Сумнівна гра Довбика у перших матчах за Жирону поставила під сумнів його підписання. Однак, схоже, Довбик злетів і все більше адаптується до Жирони та самої ліги. На його рахунку гол та дві результативні передачі за останні два матчі».

L'Esportiu de Catalunya

«На третій хвилині Циганков залишив «Монтіліві» замерзлим, коли заробив пенальті у власні ворота за гру рукою. Це, здавалося, зробило його переривчастим з точки зору впливу на гру, який був все ще високим, але менш важливим.

Довбик провів відмінний матч, виснаживши суперника, наполегливо та ефективно. Він знає, як грати спиною до воріт, генерує гру, командує та розмовляє зі своїми товаришами по команді та вже відповідає за пробиття пенальті».

• Наразі Жирона знаходиться на другому місці, маючи 16 балів в активі.
  • У складі каталонського клубу Довбик провів шість поєдинків, але має два голи та два асисти у своєму активі.
  • Водночас Циганков у п'яти матчах за Жирону забив один гол та віддав одну результативну передачу.
  • В наступному турі каталонці поїдуть в гості до Вільярреалу. Поєдинок відбудеться 27 вересня.