«Це дуже відомий футболіст!»: колишня дівчина Вербича розповіла про нові стосунки

Переглядів 22015
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Це дуже відомий футболіст!»: колишня дівчина Вербича розповіла про нові стосунки
Альвіна Царенко. Фото: Google
Українська модель Альвіна Царенко, яка раніше була дівчиною екс-динамівця Беньяміна Вербича, висловилася про свого нового коханого, на матчі якого вона ходить в Греції.

Колишня дівчина словенського вінгера Беньяміна Вербича та мати його дитини – українська модель Альвіна Царенко – розповіла про свій новий період у особистому житті. За словами українки, її новим партнером є футболіст Олімпіакосу.

«У мене зараз нові стосунки із новим чоловіком. Я ходжу на домашні ігри іншої грецькі команди, і якщо це комусь не подобається, то вибачте - звітувати я не збираюся. Я ходжу на матчі Олімпіакосу», – сказала Альвіна Царенко в інтерв'ю FanDay.

На запитання журналіста, чи новий хлопець українки є футболістом Олімпіакоса, вона відповіла позитивно.

«Ви правильно зрозуміли. Це дуже відомий футболіст! Але прізвище я називати не буду, щоб ще більше не ображати Беньяміна. Скажу лише, що він не із європейської країни», – додала Царенко.

Беньямін Вербич грав за київське Динамо у 2018-2022 роках. Потім словенець на правах оренди виступав за варшавську Легію, після чого він на повноцінній основі перейшов у грецький Панатінаїкос.