«Це гарний спосіб надіслати сигнал до миру»: легенда Бундестім висловився про матч Німеччина – Україна

Переглядів 11364
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«Це гарний спосіб надіслати сигнал до миру»: легенда Бундестім висловився про матч Німеччина – Україна
Філіпп Лам. Фото: Google
Колишній капітан національної збірної Німеччини Філіпп Лам поділився очікуваннями від товариського матчу Бундестім проти збірної України. І зробив це Лам у контексті міжнародних відносин.

Спорт не поза політикою. З початком повномасштабної війни росії проти України це нарешті зрозуміли мільйони тих, хто до цього думав навпаки. Зокрема цю істину розділяє і легендарний ексгравець Баварії та збірної Німеччини Філіпп Лам.

«Німецький футбольний союз вибрав правильного суперника — Україну. Футбол — гарний спосіб надіслати сигнал до миру і міжнародного взаєморозуміння. А домогтися цього з максимальним ефектом можна якраз за рахунок міжнародних матчів», — сказав Лам.

Також Лам вкотре нагадав про те, яку величезну допомогу українським біженцям надала інша європейська країна — Польща.

«Футбол, який є командним спортом, може досягти набагато більше, ніж результату для турнірної таблиці. Польща, наприклад, прийняла понад півтора мільйона українців-біженців — більше, ніж будь-яка інша країна.

Той факт, що дві сусідні країни разом провели міжнародний футбольний турнір 10 років тому, безумовно, трохи сприяв цій солідарності», — цитує Лама Tribuna.

  • Матч Німеччина - Україна розпочнеться о 19:00 за Києвом;
  • Для Бундестім це буде 1000-й матч в історії;
  • Після поєдинку в Бремені Україна в рамках відбору на Євро-2024 зіграє з Північною Македонією (16.06) та Мальтою (19.06).