«Це якийсь «дурдом» був»: Кучер висловився про перемогу Дніпра-1 над Колосом

Переглядів 2473
Євген Чепур Євген Чепур
Олександр Кучер. Фото: СК Дніпро-1
Головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер поділився думкою щодо сьогоднішнього матчу 27-го туру української Прем'єр-ліги, в якому його команда здобула вольову перемогу над ковалівським Колосом (2:1).

Дніпро-1 сьогодні здобув вольову перемогу над Колосом у домашньому поєдинку 27-го туру чемпіонату України (2:1).

Олександр Кучер підбив підсумок сьогоднішнього поєдинку на післяматчевій пресконференції.

«Ми провели сьогодні два різні тайми. Ми не можемо так виходити на гру й одразу припускатися стільки помилок, а повинні бути зібраними, сконцентрованими й агресивними. А те, що було в першому таймі, це якийсь «дурдом» був.

Але в перерві ми переговорили і в другому таймі команда вийшла з іншим настроєм - бігла вперед і не дала будь-що зробити супернику біля власних воріт».

Кучер також поділився думкою про чемпіонські перегони, у яких беруть участь Дніпро-1 і Шахтар.

«Звичайно, ми дивимося на свою гру, що нам потрібно покращувати, де в нас є проблеми. Шахтар грає у свою гру, і нам немає сенсу стежити за цим», - заявив Кучер.

Дніпро-1 під керівництвом Кучера провів 27 матчів, набрав 64 очки і очолює турнірну таблицю УПЛ. Шахтар має на один пункт менше за однієї гри в запасі.