Інтрига за золото УПЛ продовжує жити: Дніпро-1 вигриз перемогу у Колоса в додатковий час

Переглядів 1389
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
Гол Сергія М’якушка ледь не поховав шанси Дніпра-1 на чемпіонство. Фото: УПЛ
Дніпро-1 на характері зміг перемогти Колос. Перемогу команді Олександра Кучера на 94-й хвилині гри подарував Едуард Сарапій. Тож інтрига в боротьбі за чемпіонство в УПЛ не згасає.

Безпрограшна серія Дніпра-1 триває. Триває і інтрига в боротьбі за золото в УПЛ.

В 27-му турі УПЛ команда Олександра Кучера на формально домашньому полі (гра пройшла в Ужгороді) приймала Колос і кров з носу мала перемагати, але за перші 45-ть хвилин матчу дніпряни не створили жодного реального гольового моменту. Більш того, не змогли навіть завдати жодного удару в площину воріт Кирила Фесюна!

До речі, для 20-річного воротаря Колоса цей поєдинок став дебютним в УПЛ. І саме Фесюн розпочав гольову атаку свого клубу вже в доданий до першого тайму час: він довжелезним пасом віддав на Ємця, який пройшовши флангом кілька метрів віддав у штрафну Дніпра-1 на Безбородька, який у свою чергу класно переграв Сарапія і покотив на вільного М’якушка. Сергій не схибив і розстріляв вже безпомічного Рибака.

Гол переглянули на VAR. Все було чисто.

▶️ Відео голів матчу Дніпро-1  – Колос дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

Другу половину гри дніпряни почали значно жвавіше і вже на 57-й хвилині Довбик відновив статус-кво: Артем потужним ударом ногою закінчив швидку комбінацію за участі Матарітти та Танчика. Цей гол став для Довбика вже 24-м в цьому сезоні в УПЛ!

Дніпро-1 й надалі продовжив тиснути на своїх опонентів, мав кілька хороших моментів, зокрема в поперечину поцілив Пеглоу. Здавалося б все йде до мирової, але проти був Едуард Сарапій. Саме його точний удар подарував Дніпру дуже важливу перемогу вже в компенсований час.

УПЛ. 27 тур

Дніпро – Колос – 2:1 (0:1)

Голи: М’якушко, 45+1, Довбик, 57 Сарапій, 90+4.

Після звітного туру дніпряни вирвалися на перше місце турнірної таблиці. Відрив від Шахтаря складає одне очко.

Однак  «гірники» знову можуть повернути собі перший щабель у разі перемоги над Вересом. Гра відбудеться також сьогодні, в п’ятницю, о 17:00.

В останніх трьох матчах чемпіонату команда Олександра Кучера зіграє проти Ворскли, Шахтаря та Кривбасу.

Щодо Колоса,  то колектив з Ковалівки після цієї гри посідає восьму сходинку УПЛ.

В наступному турі на хлопців Ярослава Вишняка чекає домашня гра проти Динамо, а в останніх двох іграх сезону Колос поміряється силами з Ворсклою на виїзді та Львовом вдома.