Челсі поступився Тоттенгему в лондонському дербі: Мудрик вийшов під завісу поєдинку

Переглядів 4945
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Тоттенгем та Челсі зустрічалися в недільному поєдинку 25-го туру АПЛ. Господарі святкували перемогу в лондонському дербі з рахунком 2:0.

Тоттенгем та Челсі не забивали голів у першому таймі, а після перерви найкраще свої шанси реалізував саме Тоттенгем.

На старті другої половини зустрічі Олівер Скіпп наважився пробити здалеку та вивів «шпор» вперед у рахунку, а питання щодо переможця остаточно зняв гол Харрі Кейна на 82-й хвилині.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик з'явився на полі після другого пропущеного голу «синіх», але гостям так і не вдалося переламати хід гри на свою користь.

Відео голів поєдинку Тоттенгем – Челсі можна переглянути в Telegram-каналі FanDay.net

Фінальний свисток зафіксував перемогу Тоттенгема з рахунком 2:0, а Челсі продовжив свою безвиграшну серію до шести матчів.