Черговий перенос: адвокати генсека УАФ знову зірвали засідання суду через незвичайну причину

Переглядів 566
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Черговий перенос: адвокати генсека УАФ знову зірвали засідання суду через незвичайну причину
Юрій Запісоцький. Фото: Google
Суд по справі генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького знову перенесли через дивності з неявками адвокатів. Нове засідання пройде вже 30 червня.

У четвер, 29 червня у Шевченківському районному суді міста Львова відбулося судове засідання щодо зміни запобіжного заходу генеральному секретарю УАФ Юрію Запісоцькому в справі про розкрадання коштів на будівництві заводу з виготовлення штучного газону для футбольних полів. 

Це слухання тривало майже до 18:00, але завершилося черговим переносом, на цей раз на 30 червня.

Спочатку адвокат Запісоцького Бойко не з'явився на засідання тому що в нього зламалася машина і він не зміг доїхати до суду, так сказав сам генсек УАФ, попросивши перенести слухання.

Натомість прокурор подав клопотання залучити захисника за призначенням і слідчий суддя ухвалила рішення призначити безоплатного адвоката – Волкуна Олега – який попросив перерву для ознайомлення з матеріалами справи.

Однак місцезнаходження телефона адвоката Запісоцького Бойка було зафіксоване у Львові під час засідання, повідомляє сайт Football Hub.

Юрій Запісоцький. Фото: Football Hub

Вже о 16:00 державний адвокат Волкун, якого призначили Запісоцькому, написав клопотання, що він не прийде на засідання через те, що займається іншою справою, не надавши жодних доказів цьому.

Суддя ухвалила рішення про перенос засідання на 30 червня і забов'язала директора центру правової допомоги особисто забезпечити явку адвоката.

  • Це вже вдруге засідання у цій справі, яке переноситься.
  • Під час першого слухання, яке пройшло 23 червня, адвокати Запісоцького не з'явилися, подавши заяви про те, що будуть присутні на пресконференції щодо справи президента УАФ Андрія Павелка, яка тоді так і не відбулася.