Червона, вирішальний пенальті і 100 хвилин гри: Полісся обіграло Оболонь і піднялося в зону Ліги чемпіонів

Переглядів 1494
Полісся – Оболонь. Фото: ФК Полісся
У шостому турі української Прем'єр-ліги житомирське Полісся приймало київську Оболонь. Підопічні Юрія Калитвинцева змогли перемогти команду Валерія Іващенка (2:0).

У суботу, 2 вересня, в рамках шостого туру УПЛ житомирське Полісся перемогло київську Оболонь (2:0).

Матч йшов до логічного завершення: нульової нічиї, але наприкінці матчу у ворота Оболоні було призначено пенальті після фолу Тараса Мороза, який отримавши другу жовту картку був вилучений з поля. З 11-метрової позначки влучно пробив 35-річний півзахисник Полісся Василь Грицук.

За дві хвилини голом у воротах Назарія Федорівського зумів відзначитися Артем Козак, який подвоїв перевагу житомирян на 99-й хвилині матчу.

Фінальний свисток головного арбітру матчу Віктора Копієвського на 100-й хвилині гри зафіксував перемогу житомирян над киянами.

УПЛ. Шостий тур

Полісся – Оболонь – 2:0 (0:0)

Голи: Грицук 90+7 (пен), Козак 90+9.

Вилучення: Мороз, 90+5 (перебір жовтих карток).

• У суботу, 16 вересня, Полісся зіграє на виїзді проти одеського Чорноморця. Початок зустрічі запланований на 17:00.
  • Наразі команда Калитвинцева йде на другому місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 12 балів
  • У суботу, 16 серпня, Оболонь зустрінеться з донецьким Шахтарем. Матч розпочнеться о 17:00.
  • Водночас кияни знаходяться на 12 сходинці в таблиці, маючи п'ять очок після шести турів.