Четвертий матч поспіль без перемоги: Колос на своєму полі програв Ворсклі

Переглядів 464
Віктор Скрипник. Фото: ФК Динамо
У матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги Колос на своєму стадіоні у Ковалівці приймав полтавську Ворсклу. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.
  • Прервалася безвиграшна гостьова серія Ворскли в УПЛ: нічия та дві поразки.
  • 90-й матч Віктора Скрипника на чолі різних клубів УПЛ.
  • 10-й гол в УПЛ забив Вадим Мілько  (Колос).
  • Колос не може виграти чотири матчі поспіль в УПЛ: одна нічия та три поразки.

У перші двадцять хвилин гри було багато браку та фолів з боку гравців, а ось небезпечних моментів практично не було.

На 31-й хвилині Ворскла відкрила рахунок. Сефері гарним обвідним ударом завершив сумбурну атаку своєї команди.

За вісім хвилин полтавська команда мала шанс забити другий м'яч, але Юрченко з забійної позиції влучив у захисника Колоса Золотова. У атаці у відповідь Болбат з дальньої дистанції влучив у перекладину – пощастило гостям.

На 65-й хвилині господарі зрівняли рахунок. Колос отримав право на пенальті, який реалізував Мілько. Але гості все ж таки змогли вирвати перемогу. На 80-й хвилині Степанюк скористався помилкою голкіпера Волинця та приніс своїй команді три очки.

Ворскла набрала 18 очок і піднялася на шосте місце у турнірній таблиці УПЛ. Колос займає восьму сходинку, маючи у своєму активі 16 очок.