Чорноморець в екстра-таймі переміг Лівий берег: вирішальний гол у кубковому матчі зробили легіонери

Переглядів 1491
Матч Лівий берег - Чорноморець. Фото: Лівий берег
Одеський Чорноморець виграв у Лівого берега на його полі з рахунком 2:1. Команда Романа Григорчука продовжує радувати своїх фанатів грою та результатами.

23 серпня в рамках 1/16 фіналу Кубку України Лівий берег зустрічався з одеським Чорноморцем.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Ореста Кузика Лівий берег відповів точним ударом у виконанні Андрія Якиміва.

У другій половині зустрічі забитих м'ячів не було, а тому гра перейшла в додатковий час. І на 114 хвилині, коли справа йшла до серії пенальті, нігерієць Самсон Ієде з паса словенця Йона Шпорна забив переможний гол у поєдинку.

Чорноморець переміг і вийшов до наступного раунду.