Цифри і факти

Переглядів 164
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

У 14 турі було забито 11 м’ячів. Господарі забили 6, гості — 5. Середня результативність туру — 3,67 м’яча за гру. У першому таймі було забито 5 м’ячів, у другому — 6. Усього у чемпіонаті було забито 210 м’ячів. 118 — на рахунку господарів, 92 — на рахунку гостей. Середня результативність у чемпіонаті — 5,25 м’яча за гру. У першому таймі було забито 81 м’яч, у другому відповідно — 129.

Поки що найбільше м’ячів у одному матчі — 11 — було забито в грі «Енергія» —«Спортлідер+» — 9:2. Це на сьогодні найбільша перемога у чемпіонаті.

У цьому турі зіграні всі 3 матчі. Одна перемога на рахунку господарів. 2 матчі закінчилися нічийним рахунком. Усього у чемпіонаті зіграно 41 матч. 21 перемога на рахунку господарів, 12 — гостей. 8 матчів закінчилися нічийним рахунком.

У 14 турі була зафіксована одна вольова перемога. У Харкові місцевий «Локомотив», пропустивши першим у матчі з ЛТК, переміг із рахунком 3:2. Це 8 вольова перемога у чемпіонаті.

Матч із «Спортлідером+» став для «Урагану» 275 матчем у чемпіонатах України. Своє перше очко в гостях здобув «Спорт­лідер+». Нічія в матчі з «Енергією» для «Кардинала-Рівного» стала 20-ю у чемпіонатах України. 95-й м’яч у чемпіонатах Украї­ни забив гравець «Урагану» Євген Валенко.

У 14-му турі в пасиві гравців 13 жовтих карток. 5 — на рахунку господарів, 8 — на рахунку гостей. Усього у чемпіонаті на рахунку гравців 106 жовтих карток: 42 — на рахунку господарів, 64 — на рахунку гостей.

У 12 турі арбітри зафіксували 43 фоли. Усього у чемпіонаті в пасиві команд 556 фолів.