Цифри і факти

Переглядів 303
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

150-а в лізі перемога «Іллічівця», 10-а гостьова перемога «Говерли».

300-й матч у чемпіонатах проводить Мірча Луческу («Шахтар»): +231=41–28, м’ячі 657–183.

10-й покер у лізі, в тому числі 1-й за участю гравця Матеуса («Дніпро»).

100-й у чемпіонатах гостьовий матч «Говерли»: +10=13–77, м’ячі 56–200.

50-й дубль гравців донецького «Металурга», в тому числі 6-й для Жуніора Мораеса.

5-а в лізі велика перемога «Дніпра» над «Волинню», в т. ч. 2-а з рахунком 5:1.

Переривається безголева серія «Чорноморця» на полі донецького «Металурга», що тривала 600 хвилин.

4-а в лізі вольова перемога «Дніпра» над «Волинню», в т. ч. 1-а з рахунком 5:1.

Переривається голева домашня серія «Динамо», що тривала 35 ігор — 82 м’ячі. Останній раз кияни не забивали на своєму полі саме в матчі із «Шахтарем» — 24 вересня 2011 року (0:0).

Домашня клубна рекордна в лізі голева серія «Дніпра» збільшилася до 34 ігор — 75 м’ячів.

Алесандро Селін («Волинь») перериває «суху» у чемпіонатах серію «Дніпра», що тривала 508 хвилин.

Переможна серія «Дніпра» збільшилася до 6-ти ігор, м’ячі 15–1.

1-а в лізі перемога «Говерли» на полі запорізького «Металурга» (в 7-й грі).

150-й у лізі матч проводить Артем Федецький («Дніпро»), 50-й — Юрій Габовда («Карпати»).

1-й раз у лізі «Говерла» перемагає запорізький «Металург» із рахунком 1:0 (у 14-й грі).

120-й гол у лізі забиває Максим Шацьких («Говерла»), 60-й — Луіс Адріано («Шахтар», 1-й м’яч у грі), 20-й — Матеус («Дніпро», 1-й).

50-й раз у лізі зафіксований рахунок 5:1, у тому числі 1-й раз у поточному сезоні.

10-й дубль у чемпіонатах оформляє Луіс Адріано («Шахтар»), у тому числі 1-й у ворота «Динамо».

Переривається домашня переможна серія «Динамо», що тривала 6 ігор.

У 3-му для себе клубі відкриває рахунок забитим м’ячам Максим Шацьких («Говерла»).

90-й гол у лізі пропускають Денис Бойко («Дніпро»), Віталій Неділько («Волинь», 1-й м’яч у грі).

Команди Олега Тарана пропускають 300-й гол у чемпіонатах.

100-й матч у чемпіонатах у ролі головного тренера проводить Роман Григорчук: +41=22–37, м’ячі 111–121.

60-й у лізі матч проводить асистент арбітра Андрій Мотика (Тернопіль).

10-й забитий пенальті у ворота Дмитра Безотосного («Чорноморець», 11-й удар).

2-і в чемпіонатах вилучення Петра Ковальчука («Чорноморець»), Грегора Балажица («Карпати»).

1-й раз у чемпіонатах Сергій Даньковський вилучає гравців «Карпат» (у 8-й грі).

20-й у лізі матч проводить додатковий арбітр Олександр Дердо (Іллічівськ), 10-й — Ігор Пасхал (Херсон), 1-й — Микола Балакін (Київ), Дмитро Кононов (Донецьк).

У турі зафіксована 40-а у чемпіонаті червона картка.

Лідирує у списку порушників дисципліни «Волинь» (66 жовтих і 6 червоних карток) — 78 очок. Найкоректніший клуб — «Іллічівець» (39 жовтих і 1 червона) — 41 очко.