Цифри і факти

Переглядів 133
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Загалом у турі зіграно 7 матчів, 4 перемоги господарів, 2 нічиї, 1 перемога гостей. Було забито 8 м’ячів (1,14 у середньому за гру), 7 на рахунку господарів, 1 — гостей. Також було зафіксовано 36 попереджень та дві червоні картки. Найпопулярніші рахунки — 0:0 та 1:0 — зафіксовані двічі.

Голи: найперший — Ігор Тимченко (17 хвилина, «Кремінь»), найпізніший — Сергій Цой (90+2 хвилина, «Кристал»).

Руслан Рябий («Буковина»), Микола Ковталюк («Арсенал-Київ»), Артур Мелюшко, Олександр Химанич (обидва — «Арсенал-Київщина») та Владислав Левченко («Барса») дебютують у другій лізі.

У другому для себе клубі ліги дебютують Владислав Піскун («Кремінь») та Роланд-Рассел Білала («Буковина»).

1-й гол у другій лізі забиває Ярослав Виш­няк («Колос», у 17 грі) та Юрій Голубка («Верес», у 3-й грі).

1-й дубль у другій лізі оформлює Ігор Тимченко («Кремінь», у 3-й грі).

Сергій Цой («Кристал») забиває у третьому турі поспіль.

90-та гра у лізі Юрія Антоніва («Скала»), 30-та —
у Івана Гливого («Кристал»), 20-та — у Євгена Морозка («Колос»), 10-та — у Олександра Дубіни («Реал Фарма»).

Перше вилучення у другій лізі в пасиві Дениса Притиковського («Енергія», у 3-й грі) та Дмитра Бєлова («Енергія», у 49-й грі).

Загальна безвиграшна серія «Енергії» продов­жилася до 12, «Миру» — до 8, а серія «Кременя» перервалася на позначці у 6 матчів.

Уперше з 16 жовтня 2010 року (матч «Верес» (Рівне) — ПФК «Суми» — 0:6), гру другої ліги прий­няв стадіон «Авангард» в місті Рівне.

Матч «Верес» — ФК «Нікополь-НПГУ» відвідали рекордні 4500 глядачів, що стало також рекордом минулих двох сезонів. Востаннє більше глядачів, ніж у матчі у Рівному, було на тернопільському дербі ще 12 травня 2013 року — 5000.

Найгрубіша команда чемпіонату — «Енергія» (3 червоні та 9 жовтих карток), найкоректніша — «Інгулець» (3 жовті).