Цифри і факти

Переглядів 208
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Загалом у турі зіграно 7 матчів: 3 перемоги господарів, 1 нічия, 3 перемоги гостей. Було забито 13 м’ячів (у середньому 1,86 за гру), 7 на рахунку господарів, 6 — гостей. Також було зафіксовано 28 попереджень, 1 вилучення та чотири пенальті, з них два реалізовані. Найпопулярніший рахунок — 2:0 — двічі.

Голи: найперший — Антон Батрак (12 хвилина, «Буковина»), найпізніший — Ігор Бровко (90+4 хвилина, «Арсенал-Київ»).

1-й м’яч у другій лізі забивають: Богдан Денега («Верес», у 2-й грі), Ігор Бровко («Арсенал-Київ», у 5-й грі) та Сергій Каркошкін («Арсенал-Київ», у 2-й грі).

Перше вилучення в другій лізі в пасиві Богдана Денеги («Верес», у 2-й грі).

Ігор Поручинський («Верес»), Ілля Носов («Енергія») та Ілля Штонденко («Колос») — дебютують у другій лізі.

100 гра в лізі на рахунку Назара Кмітя («Скала»), 60-та — Дмитра Скакуна («Скала»), Артема Пилипенка («Арсенал-Київщина») та Альберта Зінченка («Буковина»), 20-та — у Володимира Шваба («Арсенал-Київщина») та Сергія Жиловця («Барса»).

Безвиграшна серія «Арсеналу-Київщини» триває вже 10 матчів (2 нічиї та 8 поразок).

Безнічийна серія «Вереса» триває вже 27 матчів, а «Кристала» — 20.

Найбрутальніша команда чемпіонату: «Арсенал-Київщина» — 2 червоні та 29 жовтих карток, найкоректніша — «Скала» — 13 жовтих.