Цифри і факти

Переглядів 123
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Загалом, у турі зіграно 7 матчів, 2 перемоги господарів, 2 нічиї, 3 перемоги гостей. Було забито 17 м’ячів (у середньому 2,43 за гру), 8 на рахунку господарів, 9 — гостей. Також було зафіксовано 30 попереджень, 2 вилучення та три реалізованих пенальті. Найпопулярніший рахунок — 2:0 — двічі.

Голи: найперші — Михайло Шершень (3 хвилина, «Кремінь», автогол), Юрій Перін (3 хвилина, «Інгулець») та Євген Фальковський (3 хвилина, «Мир»), найпізніший — Євген Фальковський (80 хвилина, «Мир»).

1-й м’яч у другій лізі забиває Ігор Поручинський (НК «Верес», у 2-й грі), Андрій Кузьмін (ФК «Нікополь-НПГУ», в 9-й грі), Руслан Зубков («Реал Фарма», у 17-й грі).

Перше вилучення в другій лізі заробив Даниїл Моісєєв («Барса», у 8-й грі).

Друге поспіль вилучення в пасиві Дмитра Бєлова («Енергія»).

Микита Коновалов («Арсенал-Київ») та Віталій Фетісов («Кристал») — дебютують у другій лізі.

У третьому клубі другої ліги дебютує Олександр Бриль («Інгулець»).

110 гру в лізі відіграв Костянтин Черній («Кремінь»), 70-у Владислав Клименко («Скала»), Богдан Скоцький («Верес»), 40-у Артем Швець («Арсенал-Київщина»), 30-у Максим Вдовиченко («Реал Фарма»).

Безвиграшна серія «Арсеналу-Київщини» перервалася на відмітці в 10 матчів (2 нічиї та 8 поразок).

Безнічийна серія рівненського «Вереса» триває вже 28 матчів, а «Кристала» — 21.

Іван Салаш (Калуш) дебютує в ролі головного арбітра другої ліги.

Найрутальніша команда чемпіонату: «Енергія» — 6 червоних і 20 жовтих карток, найкоректніша — «Скала» (14 жовтих).